Butik Rebeca

Butik Hořovice (otevřen 2.12.1996)

 

9.května 231 Pracovní doba:
268 01, Hořovice

po - pá 9.00 - 17.00

  so 9.00 - 11.30
Butik Rebeca tel: 00420 777 052 300
Majitel: Miloslav Mudra tel: 00420 777 052 500
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  


OBCHOD ROKU 2002

17.února 2003 obdržela firma REBECA mode s.r.o.
prestižní cenu ''Obchod roku 2002''. Cenu převzal
majitel firmy pan Miloslav Mudra při zahájení
Mezinárodního veletrhu v Brně. Za účasti tehdejšího
ministra obchodu pana Rusnoka.
Historie

Společnost byla založena dne 01. 08. 1991 původně pod obchodním názvem I.I.C., spol. s r. o. Postupně prošla vývojem několika změn.

Počáteční aktivity společnosti směřovaly na Dálný Východ a to zejména do Indonésie, Malajsie, Číny a Hong Kongu. Z těchto zemí společnost dovážela textilní zboží sportovního charakteru.

Rokem 1995 firma končí s dovozem z asijského trhu a začíná působit na trhu módy.

V roce 1996 začíná spolupráce na módním poli s moderátorkou slovenské televize Soňou Müllerovou (tehdejší manželka zpěváka Richarda Müllera). Toto období formuje směr a styl na dámskou a pánskou společenskou módu. Zpočátku se jednalo o velkoobchodní prodej.

Dne 02. 12. 1996 byl v Hořovicích otevřen první butik pod názvem REBECA. Jako kmotr přijelo rádio KISS Proton a ing. Rostislav Senjuk, bývalý člen parlamentu. O rok později se butik prezentuje první módní přehlídkou v Praze. Módní přehlídky a show za účasti známých osobností se stávají úspěšnou prezentací butiku.

Počátek spolupráce s bavičem Petrem Novotným a hercem Pavlem Novým se datuje koncem roku 1998 a začátkem roku 1999. Oba se později stávají kmotry dalších butiků pod stejným názvem REBECA. Zároveň se oba se stejným monogramem P.N. nejčastěji objevují na přehlídkovém molu jako manekýni.

Od roku 2000 se majitel butiku Miloslav Mudra stává osobním návrhářem a designérem pro televizní pořady Petra Novotného. Své návrhy realizuje prostřednictvím slovenské dílny REBECA STYLLE a hořovického butiku.

V roce 2001 dochází ke změně obchodního názvu na REBECA mode s.r.o. 17. 02.

2003 byla firmě REBECA mode, s.r.o. udělena prestižní cena OBCHOD ROKU 2002. Na gala večeru při zahájení Mezinárodního veletrhu módy v Brně cenu slavnostně převzal majitel firmy pan Miloslav Mudra. Cenu předala herečka a zpěvačka Petra Černocká a šéfredaktor odborného časopisu TEXTILŽURNÁL pan PhDr. Michal Korol za účasti tehdejšího ministra obchodu pana Rusnoka.

Píše se rok 2004. Do dnešního dne jste mohli v našem butiku a na přehlídkovém mole potkat mnoho osobností zvučných jmen jako např. Petr Novotný, Pavel Nový, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Marian Labuda, Vladimír Čech, Světlana Nálepková, Jiří Krytinář, Jiří Krampol, Petra Černocká, Roman Skamene, René Slováčková, Radovan Vaculík, nejsilnější muž ČR a držitel mnoha světových rekordů Jan Bartl, hudební skupina MAXIM TURBULENC a další. Můžete nahlédnout do rodinného alba.

Počátek roku 2004 zaznamenal vedle výrobní dílny REBECA STYLLE SK také rozjezd další dílny REBECA výroba CZ, kterou vede Miroslava Mudrová.

26. 01. 2004 navštívili náš butik v Hořovicích na doporučení a reference Petra Novotného pánové a těžkotonážníci skupiny MAXIM TURBULENC.

Cíl návštěvy – návrh a realizace oblečení pro letošní rok – rok 10. výročí vzniku skupiny. Najdete ve fotoalbu.

V roce 2004 píšeme již 13. rok firmy na našem trhu a Vy jste se měli možnost seznámit se v krátkosti s historií společnosti.

Najdete nás v Hořovicích, kde máme hlavní provozovnu. Firma má základní jmění 2 miliony a společnost vede jediný majitel Miloslav Mudra.

Nová technologie

Návrhy připravil majitel butiku Miloslav Mudra, tisk provedla zlínská firma Parmel System s.r.o. a konečná realizace výrobní dílna REBECA CZ a model Pražského hradu pro Petra Novotného realizovala dílna REBECA SK

Netradiční potisk byl předveden 4.10. 2003 na módní přehlídce v Hořovicích, předvedl sám majitel butiku REBECA, Světlana Nálepková a nejsilnější muž ČR Jan Bártl v dresu pod názvem "silnější než tygr".

foto 279foto 280foto 281Foto Praha 6.11. 2003 křtiny knihy" Blbější vyhrává" od Jířího Krampola

foto 282foto 283foto 284

Petr Novotný jen málokdy chybí na akcích, kde se předvádí něco nového /jak napsal BLESK 9.3.2004 k módní přehlídce, kterou pořádal butik REBECA 26.2. v Praze/.

foto 285

Výroba v dílně REBECA Stylle SK, Topoľčany

foto 286

Výroba v dílně REBECA výroba CZ, Křešín tel:777 052 700

REFERENCE butiku

Naše reference - ti, kteří už jsou vidět : bavič Petr Novotný, herec Pavel Nový, herečka a zpěvačka Světlana Nálepková, herec a moderátor Vladimír Čech, Roman Skamene, Marián Labuda, nejsilnější muž ČR a mistr světa Jan Bártl, Maxim Turbulenc, armádní sportovní centrum Dukla, olympionici pětibojaři, armádní sportovec roku 2006 Kateřina Neumanová, armádní sportovec roku 2007 Martina Sáblíková, ale i ODS v čele s Vlastimilem Tlustým, senátorem Oberfalzerem, navrhli jsme a vyráběli šerpu pro oštěpařku Barboru Špotákovou - Armádní sportovec roku 2010, kravatu, jako dárek pro prezidenta republiky Václava Kluse a Náčelníka generálního štábu pana generála Štefku, oblékáme solistu Státní opery Oldu Křže, ale i jeho syna ze Superstar a muzikálového zpěváka Honzu Kříže, organizování plesů a slavnostních akcí pro Armádu ČR, hostesky pro Národní divadlo, organizace akcí pro děti “ Prázdniny končí na Křešíně “, dále naše spolupráce a nebo na mole butiku REBECA jste mohli vidět, mimo jiných krajského hejtmana Petra Bendla, Petru Černockou, herečku Nelu Boudovou, Jirku Krampola, Jirku Krytináře, Zdeňka Srstku, Kamila Gotta, jezdila se k nám oblékat paní premierová Špidlová, šijeme a navrhujeme oblečení nejenom pro Maxim Turbulenc, Petra Novotného, Kamila Gotta, Jirku Krytináře a Pavla Nového, přidal se k nim i Upír Krejčí a mnoho dalších. Samozřejmě šijeme pro naše stálé zákazníky a návštěvníky butiku. Z firem budu jmenovat Mercedes, Toyota Dolák, auto TUkas, v minulosti hodně spolupracoval autosalon Ford Charouz, Ravak, čtyřkolky TGB, oblečení pro firmu Kostal, oblékali jsme kompletně celou Duklu, makléře Survey cz, autoskla Saint-Gobain Sekurit ČR, bezpečnostní agenturu A-Royal service, mnoho let jsme oblékali radio Kiss Proton, a mnoho dalších. .

 

Chcete se zviditelnit, aby jste na danou příležitost nezapomněli vy, ale ani vaši přátelé, obchodní partneři a hosté ?
Tak u nás máte možnost, nabízíme vám originalitu, nápaditost a odlišnost.
Butik REBECA se specializuje více než sedm let na originální potisk látek a následnou výrobu oblečení, slavnostní šerpy, šátky, šálky, kravaty a další textilní, reklamní doplňky.