V REBECE SE POŘÁD NĚCO DĚJE
- Podrobnosti
- Kategorie: Pavel Nový
- Zveřejněno: 26. 8. 2013 8:09
- Zobrazení: 3074
Ve středu odpoledne přijel Pavel Nový vyzkoušet nové sako na chystanou přehlídku do Tábora, trochu jsme se připravovali a dělali scénář. Pavel pospíchal do divadla a já na schůzku do HOTELU NA OSTROVĚ kam přijel pan poslanec Schwipeel a stínový ministr hospodářství a obchodu Martin Říman. Odtud jsem pak pospíchal mrknout v televizi na Maxíky, protože byli v pořadu "Nikdo není dokonalý". Je příjemné je vidět v oblečení co jsme jim na naší dílně připravili, ale rád je i poslouchám. Fotogalerie >